Навчально-виховний комплекс

"ГАРМОНІЯ"

НВК "Гармонія"
Перший дзвінок у НВК Гармонія
Перший дзвінок
Свято Першого дзвоника
Свято у початковій школі
Наші золоті медалісти
На врученні золотих медалей
Прощавай, початкова школа
Концерт Прощай, початкова школа
Вироби до Різдва Христового
Виставка учнівських робіт Воскресни, писанко!
Підготовка до свята Великодня
Підготовка до свята Великодня
Учнівські вироби
Гурток Велоспорт
Гурток Футбол
Гурток Футбол
Гурток Футбол
Веселі старти
Нагородження у змаганнях Веселі старти
Спартакіада
Зустріч з спортсменами міста
Зустріч мушкетерів з вихованцями дошкільного відділення
Тренери та учні-фехтувальники
Тренування учнів з фехтування
Фехтування
Фехтування
Дошкільне відділення
Молодша група Веселка
Молодша група дошкільного відділення
Бібліотека закладу
Педагогічний колектив НВК
Колектив закладу
Нарада
Музей Івана Долгоша
Обід
Обід
Заняття з МСП
Змагання ЮІР
Уроки англійської мови в початковій школі
Екскурсія по Закарпаттю
Поїздка по Закарпаттю
Екскурсія у Львів
День Перемоги
Конкурс Європа
Співпраця з Червоним хрестом

Ужгородської міської ради

Закарпатської області

Фінансові документи

Звіт керівника за 2017-2018 навчальний рік

Протягом 2017-2018 навчального року НВК «Гармонія» працював згідно з методичними рекомендаціями Міністерства освіти і науки України, рекомендаціями департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА, управління освіти Ужгородської міської ради, планами роботи закладу, методичної роботи, внутрішкільного контролю.

Педагогічний колектив НВК продовжує працювати над проблемним питанням «Розвиток креативної спортивної особистості з урахуванням індивідуальних особливостей через диференціацію та індивідуалізацію навчання».

Для більш повного і всебічного розвитку проблемного питання та якісного проведення методичної роботи протягом навчального року працюють:

- методичне об'єднання вчителів початкових класів під керівництвом вчителя вищої кваліфікаційної категорії та педагогічним званням «вчитель-методист» Плохої О.Д.;

- методичне об'єднання вихователів дошкільних груп під керівництвом вихователя Яцоли О.М.;

- методичне об'єднання вчителів природничо-математичного циклу під керівництвом вчителя вищої кваліфікаційної категорії та педагогічним званням «старший вчитель» Шимон-Ійбер О.Л.;

- методичне об'єднання вчителів гуманітарного циклу під керівництвом вчителя з вищою кваліфікаційною категорією та званням «старший вчитель» Балеги Г.М.;

- методичне об'єднання класних керівників під керівництвом вчителя Голич А.В.;

- методичне об'єднання вчителів фізичного виховання під керівництвом вчителя з вищою кваліфікаційною категорією та званням «учитель-методист» Чейпеша О.М.

З метою залучення всіх педагогічних працівників до методичної роботи та всебічного розкриття проблемного питання закладу працює динамічна група вчителів суспільного та художньо-естетичного циклу під керівництвом вчителя вищої кваліфікаційної категорії Шеньо С.В.

Для підвищення педагогічної майстерності та особистого професійного росту, з метою широкого поширення передового педагогічного досвіду під керівництвом вчителя з вищою кваліфікаційною категорією та званням «учитель-методист» Чейпеш А.П. працювали «Школа педагогічної майстерності» та «Школа становлення молодого вчителя», роботу якої організовувала вчитель з вищою кваліфікаційною категорією та званням «старший учитель» Фабіян Г.Т.

У НВК «Гармонія» в 2017-2018 навчальному році працювало 33 педагогічні працівники, з них 6 сумісників, 3 пенсіонери.

У школі було видано наказ «Про атестацію педагогічних працівників у 2017-2018 навчальному році» (наказ №274 від 19.10.2017 року). Атестація педагогічних працівників, як і передбачає положення про атестацію, здійснювалася 1 раз на 5 років згідно з перспективним графіком атестації педагогічних працівників.

Всього проатестовано 5 педпрацівників.

Присвоєно: кваліфікаційні категорії:

- спеціаліст І категорії – 2

- спеціаліст ІІ категорії –3

Удосконалення педагогічної майстерності, розвиток творчого потенціалу педагогів школи забезпечувався через організацію системи курсової перепідготовки та різноманітних форм методичної роботи.

Педагогічні працівники своєчасно проходили курси підвищення кваліфікації згідно з перспективним графіком. За 2017-2018 навчальний рік курси пройшли 3 педпрацівники, що становить 100 % від потреби.

На постійному контролі адміністрації закладу наступні питання:

 • дотримання єдиних вимог щодо мовного питання в школі;
 • стан відвідування учнями школи;
 • стан харчування дітей;
 • виконання навчальних планів і програм;
 • стан ведення шкільної документації;
 • робота із запобігання дитячого травматизму;
 • профілактика правопорушень;
 • запобігання тютюнопалінню, вживання алкоголю.

На базі закладу відбулися:

 • 10 жовтня 2017 року засідання міського методичного об’єднання практичних психологів ЗНЗ м. Ужгорода, в рамках якого був проведений тренінг «Розвиток психосоціальної стійкості до стресу».
 • 13 грудня 2017 засідання у рамках проекту «Платформи наступності» «Кожна дитина талановита! – новий погляд на розвиток творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання», під час якого були показані презентації з досвіду роботи вихователів дошкільного відділення, вчителів початкової школи та вчителя трудового навчання, а також проведені відповідні майстер-класи.
 • 26 квітня 2018 року засідання вчителів та керівників гуртків художньо-естетичного циклу м. Ужгорода. У рамках засідання відбувся педагогічний діалог на тему «Синергетичний ефект від взаємодії учнів, батьків та вчителів на засадах педагогіки партнерства».

Відповідно до плану роботи та з метою виявлення тенденцій розвитку освіти в НВК проведено моніторингові дослідження різних напрямків навчально-виховного процесу:

- про результати державної підсумкової атестації;

- про результати ЗНО-2017 та підготовка до ЗНО-2018;

- про результати навчальних досягнень з предметів за І семестр та навчальний рік;

- про результати шкільних, міських етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, МАН;

- про забезпечення наступності навчально-виховного процесу дошкільної та початкової ланок;

- про стан викладання та рівень знань учнів з історії та правознавства, листопад 2017 року;стан викладання та рівень засвоєння учнями знань з географії та економіки, березень 2018 року; стан ведення шкільної документації, жовтень, грудень 2017 р., березень, травень 2018 р.; стан викладання англійської мови у 1-4 класах, березень 2018 р.; аналіз участі учнів НВК в гуртках та спортивних секціях, грудень 2017 р.;

- про адаптацію учнів 1 та 5 класів НВК;

- моніторинг готовності вихованців старшої групи дошкільного відділення НВК до першого класу.

На початок 2017-2018 навчального року у закладі було 287 вихованців та учнів, з них в дошкільному відділенні - 56, 1-4 класи – 93 учнів, 5-9 класи - 105 учнів, 10-11 класи – 33 учні; на кінець навчального року – 300 вихованців та учнів, відповідно дошкільне відділення - 63, 1-4 клас – 96 учнів, 5-9 класи – 107 учнів, 10-11 класи – 34 учні.

Одним із напрямків навчально-виховної діяльності є робота з обдарованими дітьми, яка передбачає участь учнів в олімпіадах, захисті робіт МАН та різноманітних предметних конкурсах.

Цього навчального року відповідно до наказу управління освіти Ужгородської міської ради 23.08.2017 р. № 188 «Про початок роботи та розподіл годин в осередках Ужгородської філії Малої академії наук Закарпатської області в 2017-2018 н.р.», наказу по НВК від 31.08.2017 року № 186 на базі нашого закладу була організована і спланована робота осередку МАН:

 • наукове відділення «Хімія та біологія», секція «Психологія», керівник Фешко І.І.
 • наукове відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство» секція «Літературна творчість», керівник Шкруба В.І.
 • наукове відділення «Філософія та суспільствознавство» секція «Правознавство», керівник Червеняк А.С.

У І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017-2018 навчальному році взяли участь 3 учні НВК, з них призерами стали Лийнарт Ніколь з роботою на тему «Вплив типу нервової системи при написанні олімпіадних робіт» (керівник Фешко І.І.) та Бесеганич Інга з роботою на тему «Жанрові модифікації легенди у творчості Лесі Українки» (керівник Стегура В.І.)

У жовтні-листопаді 2017 року було проведено І (шкільний) та ІІ (міський) етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. У ІІ-ому (міському) етапі змагалися 20 учнів 7-11 класів.

Найкращих результатів досягла учениця 10-го класу Тегза Антоніна:

І місце з екології (вчитель Хома А.В.) та правознавства (вчитель Червеняк А.С.), ІІІ місце з географії (вчитель Мумряк Т.М.).

57 учнів НВК брали участь у математичному конкурсі «Кенгуру», з них 3 учні отримали відмінний сертифікат, 25 – добрий, 29 – сертифікат учасника.

У кінці 2017-2018 навчального року був проведений моніторинг успішності учнів 3-11 класів:

Класи

К-сть учнів

Рівень навчальних досягнень 17-18

Якість знань

%

Низький

Середній

Достатній

Високий

3

23

1

-

12

10

96%

4

28

-

12

10

6

57%

5

31

2

12

13

4

55%

6

19

7

7

1

4

26%

7

24

6

7

7

4

46%

8

18

4

8

3

3

34%

9

15

-

7

5

3

53%

10

18

5

5

5

3

44%

11

16

3

7

5

1

37%

Разом по НВК

192

28 учн. – 15%

65учн. – 33%

61учн.– 32%

38учн.20%

52%

Згідно з цим аналізом якість знань у 2017-2018 навчальному році по школі становить 52% (минулий рік - 54%). Найнижчий відсоток якості знань у 6 клас - 26%, 8 клас – 34%. Найвищий: 3 клас – 96%; 4 клас – 57 %; 5 клас – 55%.

У порівнянні із 2016-2017 н. р. збільшилася кількість учнів з низьким рівнем навчальних досягнень 15% ( минулий рік – 13%). Проаналізувавши стан успішності учнів окремо по класах, можна говорити про те, що в кожному класі є резерв учнів, які б могли досягти свого основного рівня.

Згідно з Положенням про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні», затвердженого наказом МОНмолодьспорт № 115 від 07.02.2012 року 37 учнів 3-8 класів, які мають високі досягнення (10-12 балів) з усіх предметів за 2017-2018 навчальний рік були нагороджені похвальними листами.У 2017-2018 навчальному році відсоток учнів, які були нагороджені Похвальними листами становить 20%, що на 1% менше, ніж у минулому 2016-2017 навчальному році (цього навчального року учні 2-ого класу не оцінювалися).

Клас

Загальна кількість учнів

Кількість учнів нагороджених Похвальним листом

%

3

23

10

43%

4

28

6

21%

5

31

4

13%

6

19

3

16%

7

24

4

17%

8

18

2

11%

10

18

3

17%

Всього

161

32

20%

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України 30 грудня 2014 року № 1547, наказу МОН України «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів у 2016-2017 навчальному році від 20.10.2016 р. № 1272, листа МОН України «Про організоване завершення 2017/2018 навчального року та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти» № 1/9-66 від 31.01.2018 року для учнів 4,9 та 11 класів була проведена державна підсумкова атестація.

4 клас

 • Державна підсумкова атестація у 4-ому класі проводилася з 15 по 17 травня 2018 рокуз двох предметів: української мови та математики. До державної підсумкової атестації допущено 27 учнів, Магада Юрій від здачі ДПА звільнений за станом здоров’я.

№ з/п

Предмет

К-сть учнів

Рівень досягнень

низький

середній

достатній

високий

к-сть

%

к-сть

%

к-сть

%

к-сть

%

1.

українська мова

27

-

-

11

41%

10

37%

6

22%

2.

математика

27

-

-

12

44%

5

19%

10

37%

9 клас

 • Державна підсумкова атестація у 9-ому класі проводилася з 30 травня по 08 червня 2018 рокуз трьох предметів: української мови, математики та географії. До державної підсумкової атестації допущено 15 учень.

№ з/п

Предмет

К-сть учнів

Рівень досягнень

низький

середній

достатній

високий

к-сть

%

к-сть

%

к-сть

%

к-сть

%

1.

українська мова

15

-

-

3

20%

6

40%

6

40%

2.

математика

15

-

-

6

40%

4

27%

5

33%

3.

історія України

15

-

-

3

20%

6

40%

6

40%

 • За результатами річного оцінювання та складених ДПА 3 учнів 9-го класу – Грушовська Анна-Христина, Іванцик Корнелія та Нінц Юліана отримали свідоцтво про базову середню освіту з відзнакою.

11 клас

 • Державну підсумкову атестацію в 11-ому класі проведено з 23 травня по 16 червня 2017 року у форматі ЗНО згідно з графіком, затвердженим МОН України та Українського центру оцінювання якості освіти.

№ з/п

Предмет

К-сть учнів

Рівень досягнень

низький

Середній

Достатній

високий

к-сть

%

к-сть

%

к-сть

%

к-сть

%

1.

українська мова

16

2

12%

7

44%

6

38%

1

6%

2.

історія України

16

-

-

9

56%

7

44%

-

-

3.

біологія

3

1

33%

2

67%

-

-

-

-

4.

іноземна мова (англійська)

4

-

-

-

-

4

100%

-

-

5.

географія

9

1

11%

7

78%

1

11%

-

-

З 2014 року у рамках спортивного профілю обов’язковим є урок фехтування (програма «Фехтування», лист МОН України № 750 від 24.06.2014 року). Протягом навчального року учні НВК, які займаються фехтуванням, брали участь у змаганнях з фехтування:

 • Відкритий кубок Мукачева (м. Мукачеве), 09.09.2017 р., 2 учасники

Голич Анастасія, ІІІ місце

 • Міжнародний турнір в Сніні, Словаччина, 07.10.2017 р., 4 учасники

Лийнарт Максим, І місце

Лийнарт Роман, ІІ місце

Голич Юлія, ІІ місце

Феделеш Максим, ІІІ місце

 • Дитяча ліга 10-13, м. Львів, 14-15.10.2017 р., 4 учасники
 • Відкрита першість НВК «Гармонія», 16-17.11.2017 р.
 • Турнір 16 найсильніших за рейтингом Дитячої ліги 10-13, м. Київ, Голич Анастасія
 • Всеукраїнський турнір «Ліга 10-13» м. Запоріжжя, 1 учасник
 • Всеукраїнський турнір «Ліга 10-13» «Солідарність» м. Київ, 6 учасників, Голич Юлія ІІІ місце
 • Ліга 10-13 м. Ужгород, 9 учасників
 • Ліга10-13 м. Харків, 4 учасників
 • Ліга 10-13 «Київська весна» м. Київ, 7 учасників
 • Чемпіонат області м. Ужгород, 6 учасників, Голич Анастасія ІІІ місце
 • Кубок Львова, м. Львів, 7 учасників, Голич Юлія ІІІ місце.
 • 52 Міжнародні дитячі ігри, які проходили у Єрусалимі (Ізраїль), 1 учасник, Голич Анастасія, ІІІ місце (командні змагання).

З метою покращення успішності учнів та залучення їх до навчання протягом 2017-2018 навчального року проводився постійний контроль за відвідуванням навчальних занять учнями НВК. Даний контроль дав наступні результати:

Клас

Всього пропущено днів

з них

по

хворобі

без поважних причин

з поважних причин

змагання з фехтування

1 клас

463

463

-

-

-

2 клас

343

145

145

53

-

3 клас

274

197

-

77

-

4 клас

254

143

37

74

-

5 клас

468

328

140

-

-

6 клас

506

169

320

-

17

7 клас

526

376

122

-

28

8 клас

363

281

82

-

-

9 клас

257

210

47

-

-

10 клас

198

128

70

-

-

11 клас

270

110

160

-

-

По школі

3922

2550

1145

204

45

Проведений аналіз причин пропусків показав, що більшість пропусків є з поважної причини – хвороба, сімейні обставини. Невелику кількість пропусків складають пропуски учнів-фехтувальників у зв’язку з змаганнями. Найбільше пропусків навчальних занять без поважних причин у 2,5,6 та 11 класах.

Дошкільне відділення НВК «Гармонія» нараховує 3 групи – різновікова угорськомовна, середня та старша, в яких виховуються на кінець навчального року 63 вихованці, вихователі дошкільного відділення працюють за програмою «Українське дошкілля», яка затверджена МОН України. Для вихованців середньої та старшої груп працювали гуртки «Англійська мова для малят» (Феделеш О.М.) та «Ліплення» (Фешко І.І.)

У 2017-2018 навчальному році виховна робота в НВК була спрямована на виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», «Про охорону здоров'я», «Про охорону дитинства», Комплексної програми профілактики злочинності, Концепції виховання дітей та молоді в національній системі освіти, Концепції громадянської освіти в Україні, Закону України «Про запобігання захворювання на синдром на­бутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення», та виконання плану роботи НВК на 2017 – 2018 навчальний рік.

Робота була спрямована на різнобічний розвиток індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків і здібностей, формування ціннісних орієнтацій, задоволення інтересів і потреб. Серед проведених заходів: урочиста лінійка до Дня Знань, участь у заходах до Дня міста Ужгорода, День самоврядування та концерт до Дня вчителя, виховний захід «Веселий Хелловін», Андріївські вечорниці у виконанні учнів 6 класу, які також відвідали з концертом будинок пристарілих в м. Ужгород, виховний захід «Надвечір’я Дня Святого Миколая» у виконанні учнів 5-го класу для учнів 1 – 4 класів та дошкільного відділення.

У першому семестрі учні НВК брали участь у виховних заходах, присвячених Дню фізичної культури та спорту, а також мали можливість культурно та фізично розвиватися, проводились дні здоров’я, які проходили за планом класних керівників.

У другому семестрі учні НВК брали участь у виховних заходах, присвячених Дню Св. Валентина, у святковому концерті до 8 Березня «Жінці, весні, Україні». До Дня захисту дітей учні НВК підготували виступ у концертній програмі «Вернісаж країн Європи» та взяли участь у виставці «Калейдоскоп країн сусідів», презентувавши республіку Болгарія.

Найбільше уваги привернула новинка цього року – фестиваль-конкурс «Ням-ням» Фест, де кухарі відзначило НВК «Гармонія» в номінації «Найкраща презентація» і нагородило головним призом – сертифікатом на 10000 грн. для придбання кухонного обладнання, сертифікатом на обід в ресторані «Ужгородський замок».

Навчальний рік закінчився незвичайною «лінійкою», учні та класні керівники підготували для гостей свята різні майстер-класи, ярмарки а також святковий концерт.

Учні старших класів мали змогу обрати собі майбутні професії в рамках заходів, організованих Центром зайнятості, ДВНЗ УжНУ та іншими ВНЗ.

Протягом року учні під керівництвом класних керівників мали змогу культурно і духовно розвиватися, беручи участь у екскурсіях по Закарпатській області та за її межами.

Протягом року була налагоджена співпраця між НВК та Закарпатським обласним театром ляльок «Бавка», були представлені вистави для молодших школярів та дошкільного відділення.

У НВК відбулася відкрита рада профілактики, де були присутні всі класні керівники, директор НВК та спеціаліст управління освіти Ужгородської міської ради, в результаті чого з внурішкільного контролю була знята учениця 10 класу Мураль Крістіна та взятий на внурішкільний контроль учень 6 класу Гладков Богдан.

Свої здібності учні розвивають у шкільних гуртках. Згідно з планом роботи на 2017-2018 н. р. з 01 вересня в НВК діють гуртки: «Літературне краєзнавство», «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Англійська мова для малят», «Влучний стрілець», «Бокс», «Волейбол», «Баскетбол».

Інтереси, потреби та творчу ініціативу учні мали змогу розвивати через роботу в шкільному парламенті «Шкільна країна «Разом» на чолі із президентом Лийнарт Ніколь та прем’єр-міністром Тегзою Антоніною, яка є головою комітету з міжнародної співпраці та проектів міського учнівського самоврядування «Корзо». Під їх керівництвом працюють п’ять міністерств: міністерство освіти і науки, міністерство культури і дозвілля, міністерство охорони правопорядку, міністерство туризму і спорту та міністерство інформації та друку. Учасники шкільного парламенту беруть активну участь у роботі міського учнівського самоврядування.

На базі НВК «Гармонія» працює психолог закладу, робота якої спланована у кількох напрямках, зокрема:

І. Групова та індивідуальна психодіагностика

Діагностика рівня шкільної адаптованості учнів до школи (за методикою «Школа тварин», учні 1 кл.), діагностика соціальної адаптованості учнів до школи ІІ ступеня; дослідження рівня шкільної тривожності учнів (учні 5 кл.); дослідження типів нервової системи (учні 7-11 кл.); анкетування учнів на тему: «Молодь і протиправна поведінка» (учні 9-11кл.); дослідження самооцінки (учні 8,9 кл.); дослідження групової взаємодії (метод «Соціометрії») (учні 6 кл.); діагностика типів темпераменту старшокласників (10-11кл.); дослідження старшокласників з метою суїцидальних намірів ( за М. Горська, Н. Шавровська,О. Гончаренко, І. Мельникова, 10кл.); дослідження продуктивності і стійкості уваги за методикою Кільця Лондольта, 1кл); діагностика страхів у дітей дошкільного віку за методиками «Страхи в будиночках», «Паровозик», «Казка» вікові норми (за А.І. Захаровим, дошкільники); дослідження типів акцентуацій характеру підлітків (О.Є. Лічко, С.І. Подмазін, 6-7кл); дослідження особливостей емоційної сфери учнів молодшого шкільного віку (проективна методика «Рука», Шевчук В.В., 2-4кл); діагностика професійної спрямованості особистості учнів-випускників (9-11кл.); діагностика розвитку творчих здібностей у дітей молодшого шкільного віку (П.Торренс, Гілфорд, 2-4кл); анкетування учнів НВК на тему «Безпечний інтернет» ( 2-11кл.), діагностика готовності учнів до ДПА(4кл); діагностика готовності дошкільників до школи (коректурна проба Бурдона, 4-й зайвий, кубики Кооса, дошкільники); дослідження пізнавальних процесів (інклюзія 1кл.), а також анкетування батьків на тему: «Адаптація до ДНЗ», анкетування батьків учнів 5 класу «Адаптація до умов навчання в середній школі» та тестування педагогів «Чи загрожує вам нервовий зрив?» тощо.

ІІ. Групова та індивідуальна корекційно-відновлювальна та розвивальна робота:

Корекційна робота низької готовності до школи (учні 1кл.); корекційно-розвивальна робота низької соціальної адаптованості учнів до школи ІІ ступеня (5кл.); корекційно-відновлювальна робота високого рівня тривожності учнів (5кл.); корекційно-розвивальна робота низької адаптованості та дизадаптованих учнів до школи (1кл.); корекційно-відновлювавальна робота із старшокласниками з метою запобігання суїцидальних намірів; корекційно-розвивальні заняття для розвитку пізнавальних процесів учнів (1-4кл); корекційно-відновлювавальна робота із учнями з метою запобігання протиправної поведінки серед підлітків (8-11кл); заняття-тренінг «Репродуктивне здоров’я молоді» (5-11кл.), заняття тренінг «Закон і Я» (5-11кл); заняття-тренінг «Пустощі чи кримінальна відповідальність?» (9-11кл); корекція дитячих страхів у дошкільному віці (дошкільники); система корекційно-розвивальних вправ для розвитку дрібної моторики кисті та покращення мовлення у дітей дошкільного віку ( Гірей Т.Й); актуалізація та корекція професійного самовизначення учнів випускних класів (9,11кл); корекційно-відновлювальна робота з питань «Гемблінгу» та інтернет залежними учнями (5-10кл.); індивідуальна корекційно-розвивальна робота з агресивними, гіперактивними, тривожними, аутичними та дітьми на інклюзивному навчанні.

ІІІ. Психологічна просвіта

Виступ на батьківських зборах на тему: «Готовність та успішна адаптація дитини до школи» (батьки 1 кл.), «Як допомогти дитині адаптуватися до 5 класу» (батьки 5кл.); «Мотивація до навчання» (батьки 7кл.); виховна на тему: «Щоб не бути обманутим і обікраденим» (8-11кл), виховна на тему «Я патріот…!» (5-11кл), «Люби й шануй свій рідний край» (1-4кл), виховна з елементами тренінгу «Пустощі чи кримінальна відповідальність» (9-11кл.), виступи на теми «Наслідки вживання спиртних напоїв» (5-11кл.), «Наслідки тютюнопаління» (5-11кл.), «Наслідки вживання психотропних речовин» (9-11кл.); проведено акцію «16 днів проти насильства», створення стінгазет, виготовлення символічних браслетів, конкурс «СТОП НАСИЛЬСТВУ», оформлення виставки робіт учнів «Мої права»; анкетування, виступи, створення стінгазет, приурочені темі ВІЛ/СНІД «Молодь проти СНІДУ», «Молодь за здорове майбутнє» (5-11кл); виступи на теми: «Наслідки вживання спиртних напоїв, тютюнопаління та психотропних речовин» (5-11кл.), «Телебачення і комп’ютер: друзі чи вороги» (1-4кл), «Безпечний інтернет» (5-11кл). На базі НВК «Гармонія» проведено методоб’єднання з практичними психологами міста у вигляді тренінгу на тему: «Розвиток психосоціальної стійкості до стресу» з використанням арт-терапевтичних технік.

ІУ. Психологічне консультування

Батьки:адаптація до ДНЗ; адаптація до ЗНЗ;готовність до навчання в школі; тривожність, гіперактивність дитини; проблеми шкільної неуспішності; проблеми внутрішньосімейної комунікації; проблеми взаємодії у класних колективах; покарання дитини, питання особистого характеру.

Педагоги: адаптація до ЗНЗ; готовність до навчання в школі; проблеми шкільної неуспішності; проблеми взаєморозуміння учнів з вчителями; порушення дисципліни у школі; відвідування школи (пропуски учнями занять); питання особистого характеру.

Учні: труднощі спілкування з особами протилежної статі; проблеми взаєморозуміння учнів між собою; проблеми взаєморозуміння учнів із вчителями; проблема самооцінки; труднощі у навчанні; вибір майбутньої професії; питання особистого характеру.

У. Зв’язки з громадськістю

Відвідування учнів вдома

УІ. Організаційно-методична робота

Оформлення документів, обробка результатів дослідження, відвідування семінарів, робота у бібліотеці, самоосвіта.

На 2018 рік по місцевому бюджету було затверджено кошторисні призначення, а саме:

КЕКВ 2111-2653000,00грн.

КЕКВ 2120-583660,00грн

КЕКВ 2210-217400,00грн,з них 7400,00 на НУШ

КЕКВ 2230-317800грн.

КЕКВ 2240-297430,00грн.

Касові видатки на сьогоднішню дату складають:

КЕКВ 2111-1557071,00грн.

КЕКВ 2120-343138,00грн.

КЕКВ 2210-117087,00 грн., а саме: комплект постільної білизни,господарські товари,будівельні матеріали,канцелярські прилади,офісний папір,миючі засоби, поплавон для унітаза, замок врізний, світильники аварійного освітлення,щит,коробка розподільча,електротовари,класні журнали,медичні картки,водонагрівач, бензокоса, плитка, плінтуса, з них 7400,00грн. для НУШ

КЕКВ 2230-234994,00грн.

КЕКВ 2240-181456,00грн., а саме: вивіз ТПВ, дератизація телефон, Інтернет, супроводження програми ЧІЖ, встановлення програми МЕДОК, викачка рідких нечистот,заправка катріджа, перезарядка вогнегасників,ремонт електродвигуна, обслуговування техобладнання котельні, виготовлення планів евакуації,обслуговування зарплатної програми, ремонт комп’ютерного обладнання,з них 127430,00 для вогнегасного оброблення дерев’яних конструкцій горища.

По державній субвенції на 2018р. кошторисом було затверджено:

КЕКВ 2111-2284000,00грн.

КЕКВ 2120-502480,00грн.

Касові видатки склали:

КЕКВ 2111-1340000,00грн.

КЕКВ 2120-311643,00грн.

По спеціальному фонду, інші надходження спеціального фонду, по КЕКВ 3110 було затверджено кошторисом 165000,00грн. для закупівлі комп’ютерної техніки. Касові видатки склали 116350,00 грн.

Основними напрямками і завданнями розвитку закладу є:

 1. Формування багатомірного освітнього простору для дітей віком від 3 до 16 років, орієнтованого на індивідуальний розвиток особистості, через навчання і виховання.
  1. Реалізація особистісно-орієнтованого підходу до розвитку, виховання і навчання дітей через відновлення змісту освіти та впровадження провідних освітніх технологій на всіх ступенях навчання.
  2. Підвищення якості освітніх послуг у відповідності з освітніми стандартами.
  3. Здійснення освітнього процесу відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей учнів.
  4. Робота з обдарованими учнями, залучення їх до участі у різноманітних конкурсах, турнірах, предметних олімпіадах, роботі МАН.
  5. Забезпечення права дітей на вибір видів і форм діяльності, створення оптимальних умов для виявлення та розвитку творчої обдарованості кожного вихованця та учня НВК.
  6. Розвиток досвіду партнерства, волонтерства, самоврядування.
  7. Виховання позитивних мотивів навчальної діяльності, старанного та відповідального ставлення до навчання, готовності до практичного застосування знань, умінь.
  8. Виховання особистості через залучення до активної діяльності та всебічний зв’язок НВК з життям.
  9. Виховання учнів на основі загальнолюдських гуманістичних цінностей: ідеалів добра, правди, свободи, любові, дружби, справедливості, совісті, людської гідності.
  10. Виховання в учнів патріотичних почуттів, формування національної самосвідомості, любові до рідної землі свого народу, готовності до праці в ім’я України.
  11. Розвиток творчої ініціативи педагогів в пошуках нових форм і методів педагогічної діяльності.
  12. Збереження та зміцнення морального та фізичного здоров’я вихованців.
  13. Забезпечення позитивного іміджу навчального закладу.
  14. Проведення соціальних, правових, психолого-педагогічних та інших заходів.
  15. Проведення профілактики з питань несприятливих соціокультурних умов дитячого та підліткового середовище, яке спрямоване на вживання нікотину, алкоголю, різних наркотиків та психоактивних речовин та ранні сексуальні зв’язки.
  16. Проведення різноманітних соціальних акцій у НВК.
   1. Завершення будівництва універсального спортивного майданчика.
   2. Створення ресурсно-інклюзивної кімнати.
   3. Забезпечення Інтернетмережею кабінету інформатики.
   4. Створення лінгвістичного кабінету.
   5. Завершення поточного ремонту І поверху та сходових майданчиків.
   6. Проведення капітального ремонту підвального приміщення.

�p>