Навчально-виховний комплекс

"ГАРМОНІЯ"

НВК "Гармонія"
Перший дзвінок у НВК Гармонія
Перший дзвінок
Свято Першого дзвоника
Свято у початковій школі
Наші золоті медалісти
На врученні золотих медалей
Прощавай, початкова школа
Концерт Прощай, початкова школа
Вироби до Різдва Христового
Виставка учнівських робіт Воскресни, писанко!
Підготовка до свята Великодня
Підготовка до свята Великодня
Учнівські вироби
Гурток Велоспорт
Гурток Футбол
Гурток Футбол
Гурток Футбол
Веселі старти
Нагородження у змаганнях Веселі старти
Спартакіада
Зустріч з спортсменами міста
Зустріч мушкетерів з вихованцями дошкільного відділення
Тренери та учні-фехтувальники
Тренування учнів з фехтування
Фехтування
Фехтування
Дошкільне відділення
Молодша група Веселка
Молодша група дошкільного відділення
Бібліотека закладу
Педагогічний колектив НВК
Колектив закладу
Нарада
Музей Івана Долгоша
Обід
Обід
Заняття з МСП
Змагання ЮІР
Уроки англійської мови в початковій школі
Екскурсія по Закарпаттю
Поїздка по Закарпаттю
Екскурсія у Львів
День Перемоги
Конкурс Європа
Співпраця з Червоним хрестом

Ужгородської міської ради

Закарпатської області

НУШ

Починаючи з 2018-2019 навчального року всі учні, які навчаються в 1-ому класі мають можливість навчатися за програмою Нової української школи. Реформа передбачає створення школи, де діти будуть навчатися через діяльність, а основна увага спрямована на розвиток компетентностей, а не запам’ятовування фактів. Частиною формули НУШ є педагогіка партнерства, а саме: трикутник учень-учитель-батьки. Передбачається, що родина має бути залучена до навчання дитини, співпрацювати з учителем. Він, у свою чергу, має стати для дитини другом.

У 2018-2019 навчальному році за Держстандартом Нової української школи у першому класі НВК «Гаромнія» навчається 28 учнів, педагог – Єдинець Людмила Іванівна - вчитель І категорії, стаж роботи – 16 років).

Учні 1-го класі навчаються за типовою освітньою програмою для закладів загальної середньої освіти, розробленою під керівництвом Р.Б. Шияна та працюють за такими підручниками:

Українська мова – автори Пристінська М.С., Большакова І.О.

Математика – О.М. Гісь, І.В. Філяк

Я досліджую світ - Пристінська М.С., Большакова І.О.

Англійська мова – Г.К. Міттчел

НУШ – це не тільки підручники та нові програми. Це ще й новий освітній простір, який має бути зручним та комфортним для кожного першокласника. Тому меблі у класах відповідають важливим критеріям, серед яких: ергономічність, безпечність, міцність, трикутна форма, колір, розміри та вага, а також естетичність. У класах створені належні умови для забезпечення, впровадження Нової української школи. За рахунок бюджетних коштів у кожному класі є ноутбуки, принтери, ламінатори, телевізори, проектори. Закуплено фліпчарти, флеш-карти, дидактичні матеріали, канцтовари, магнітні та коркові дошки. Класи оформлені за вимогами Нової української школи. У кожному кабінеті створено 7 зон:

 1. Для навчально-пізнавальної діяльності
 2. Змінні тематичні осередки
 3. Ігрові
 4. Для художньо-творчої діяльності
 5. Для відпочинку
 6. Бібліотечка
 7. Осередки вчителя
 1. Осередок для навчально-пізнавальної діяльності

Саме тут діти здійснюють свої перші відкриття та роблять упевнені кроки у навчанні. У цій зоні розміщені мобільні парти, які можна легко переміщувати для зручної групової чи індивідуальної роботи учнів, звичайна та магнітні дошки. Тут учні мають можливість проводити ранкові зустрічі, використовувати методику «шість цеглинок». У класі встановлено проектор, а також оформлено невеликий стенд для розміщення інформації, яка безпосередньо стосується життя класу. Наприклад, календар днів народжень учнів, розклад уроків, план цікавих позаурочних заходів тощо.

 1. Змінні тематичні осередки

Ці осередки містять великий за обсягом дидактичний матеріал, все необхідне для вивчення нової теми та предмету загалом. Тому саме тут розташовані стенди та фліп-чарти, на яких можна розміщувати тематичні таблиці та діаграм для наочного висвітлення теми, портрети видатних діячів, книжки. Цей осередок оформлений креативно. Так, щоб учні самі хотіли підійти ближче та усе роздивитися.

 1. Ігрова зона

В ігровій зоні розміщений невеликий столик, за яким бажаючі можуть грати у різноманітні ігри, складати пазли тощо.

 1. Для художньо-творчої діяльності

У цьому осередку зберігається приладдя для творчих занять: від фломастерів та альбомів до полімерної глини та пластиліну. Є невелика виставка дитячих робіт.

 1. Зона відпочинку

Ця частина класу є центром для відпочинку та спілкування. Тут учні спілкуються між собою та грають в ігри, які зроблять клас справжньою командою, і тут же вони просто трохи відпочивають.

 1. Бібліотечка

У класі відведено місце для дитячої бібліотеки, де можна швидко знайти цікаву чи співзвучну з темою уроку літературу. Учні та батьки можуть приносити туди власні книжки, які можуть прочитати усі.

 1. Осередок вчителя

У цьому осередку є зручні столи з полицями /ящиками, стілець, шафи для дидактичних матеріалів. Є ноутбук, принтер, ламінатор.

Навчальний кабінет відповідає вимогам Нової української школи.