Навчально-виховний комплекс

"ГАРМОНІЯ"

НВК "Гармонія"
Перший дзвінок у НВК Гармонія
Перший дзвінок
Свято Першого дзвоника
Свято у початковій школі
Наші золоті медалісти
На врученні золотих медалей
Прощавай, початкова школа
Концерт Прощай, початкова школа
Вироби до Різдва Христового
Виставка учнівських робіт Воскресни, писанко!
Підготовка до свята Великодня
Підготовка до свята Великодня
Учнівські вироби
Гурток Велоспорт
Гурток Футбол
Гурток Футбол
Гурток Футбол
Веселі старти
Нагородження у змаганнях Веселі старти
Спартакіада
Зустріч з спортсменами міста
Зустріч мушкетерів з вихованцями дошкільного відділення
Тренери та учні-фехтувальники
Тренування учнів з фехтування
Фехтування
Фехтування
Дошкільне відділення
Молодша група Веселка
Молодша група дошкільного відділення
Бібліотека закладу
Педагогічний колектив НВК
Колектив закладу
Нарада
Музей Івана Долгоша
Обід
Обід
Заняття з МСП
Змагання ЮІР
Уроки англійської мови в початковій школі
Екскурсія по Закарпаттю
Поїздка по Закарпаттю
Екскурсія у Львів
День Перемоги
Конкурс Європа
Співпраця з Червоним хрестом

Ужгородської міської ради

Закарпатської області

ОГОЛОШЕННЯ!
02 вересня 2019 року о 10.00 відбудеться свято Першого дзвоника на подвір'ї закладу!
Адміністрація НВК

До уваги батьків!!!

З 4 січня 2018 року введено в дію грошову норму харчування дітей у дошкільних групах НВК 43 (сорок три) гривні в день (згідно рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради 27.12.2017 р. № 411 «Про зміну грошової норми харчування у ДНЗ та дошкільних групах НВК міста», наказу управління освіти Ужгородської міської ради від 29.12.2017 р. № 316 «Про забезпечення харчуванням дітей у закладах дошкільної освіти та дошкільних групах НВК»). Батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у дошкільних групах НВК з розрахунку, що 50% сплачують батьки, 50% - з міського бюджету.

  1. 1. На 100% від оплати за харчування звільняють:

- Дітей у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах. Звільнення від оплати здійснюється на підставі заяв батьків або осіб, що їх замінюють, та довідок.

- Дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування Звільнення від оплати здійснюється на підставі заяв батьків або осіб, що їх замінюють, та підтверджуючих документів.

- Дітей-інвалідів. Звільнення від оплати здійснюється на підставі заяв батьків або осіб, що їх замінюють, та підтверджуючих документів.

- Дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям", які навчаються у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах. Звільнення від оплати здійснюється на підставі заяв батьків, або осіб, що їх замінюють, та довідок управління праці та соціального захисту ( на період дії довідки).

- Дітей учасників АТО, учасників бойових дій. Звільнення від плати здійснювати на підставі заяви батьків, чи осіб, які їх замінюють, посвідчення учасника бойових дій або довідок, визначених Постановою Кабінету Міністрів України 20.08.2014 р. № 413 «Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення» - для звільнених військовослужбовців; довідки командира частини про участь особи в антитерористичній операції на Сході країни для тих, хто проходить в даний час військову службу.

- Дітей з сімей, переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції після подання відповідних документів. Звільнення від плати здійснювати на підставі заяви батьків, чи осіб, які їх замінюють та довідки про взяття на облік осіб, переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції визначеної Постановою Кабінету Міністрів України 1 жовтня 2014 р. № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб» із змінами.

  1. 2. На 50% від оплати за харчування звільняють дітей батьків або осіб, які їх замінюють, з багатодітних сімей. Звільнення від оплати здійснюється на підставі заяв батьків або осіб, що їх замінюють, та довідок.

Дирекція НВК «Гармонія»